Świece ręcznie robione - galeria zdjęć i proste przepisy na świece

Ręcznie robione świece to doskonały pomysł na dekorację mieszkania, dodatkowo wypełnią pomieszczenie pięknych zapachem, zapewniając klimatyczny nastrój. Świeczki DIY sprawdza się również jako prezent dla bliskiej osoby. Robienie świec to doskonała, kreatywna zabawa, w szczególności dla dzieci.

Zrób własne świece w domu, a już nigdy nie kupisz ich w sklepie. Dzięki temu będziesz miał pewność z czego zostały wykonane i że podczas ich świecenia nie będą wytwarzać się szkodliwe substancje, dodatkowo unikniesz syntetycznego zapachu charakterystycznego dla świec ze sklepu.

Przedstawiamy galerię świec, wykonanych przez naszych Klientów. Klikając w zdjęcie znajdziesz listę składników i potrzebnych narzędzi oraz przepis jak zrobić świeczkę w domu. Wystarczy kilka prostych kroków i odrobina kreatywności, aby samodzielnie stworzyć świecę z wybranym przez Ciebie kolorze, rozmiarze, kształcie i pięknym zapachu.

Na receptury składają się - barwniki, olejki zapachowe, parafina, wosk palmowy lub żel parafinowy. Wszystko dostępne w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy do obejrzenia galerii i wykonania własnych świec.

Zainspiruj się i podziel się z nami efektem swojej pracy.